Akınlar

Akın Akın güçlü bir yaratığa karşı düzenlenen saldırıdır. Bu saldırı en az 5 en çok 15 oyuncu ile gerçekleştirilir. Başarı ile sonlandırılan akın içinde güçlü eşyaların bulunabileceği bir hediye kutusu ile ödüllendirilir. Bir akın oluşturabilmek için bir akın mühürüne ihtiyaç duyulur. Akın sırasında belli görevlerin sonlandırılması halinde bir patron yaratık odasının kapısı açılabilir. Bu görevler çeşitli yaratıkların öldürülmesi yada bazı manivelaların açılması olabilir. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta her akının bir zaman sınırlaması olmasıdır. Bu yüzden acele edilmesi tavsiye edilir. Patron yaratğın odası açıldığı andan itibaren yaratığa saldırılabilir. Akın sırasında bütün oyuncuların yaşamlarını yitirmesi halinde, akın başarısız olur. Eğer patron yaratık başarı ile yok edilirse ,akın başarılı olur.
Akın mühürü almak Akın mühürü alabilmek için gizli uzay zamanı (Akın) bulmalı ve başarı ile sonlanırmalısın. Uzay zaman parçasını (Akın) yaratıkların avlanması sırasında ele geçirebilirsin. Görevin başarı ile sonlandırılmasından sonra bunu ya bir başka görev takip eder ya da akın mühürünü ele geçirirsin.

Akın takımı oluşturmak Bir akın oluşturmak için akın mühürüne ihtiyacın vardır. Mühürün üzerine çift tıklanması halinde akın takımının lideri haline gelirsin. Her akının mühürün araç ipucu bölümünde görülebilen en düşük ve en yüksek seviyeleri bulunur. Bir akına katılabilmek için en az en düşük seviyeye ulaşılması gerekir. İzin verilen en züksek seviyenin üstünde olan oyuncular akına katılabilir ancak akının sonlandırılması halinde ödül alamazlar. Akın lideri listede mavi ile işaretlenir. Akın takımının lideri olarak diğer oyuncuları davet edebilir veya grubundan uzaklaştırabilirsin. Oyuncuları ya onları seçerek ve kendin davet ederek yada akın listesinin(K) yardımı ile davet edebilirsin.

Akın başlangıcı Bir akın en az 5 en çok 15 üyeye sahip olabilir. Buna ek olarak her akının belirli bir en düşük seviyesi vardır. Akını başlatabilmek için akın lideri akının giriş odasında akın kapısından geçmelidir. Giriş odasında bulunan geri kalan bütün üyeler akın haritasına ışınlanırlar. Geri kalanlar akın takımından uzaklaştırılırlar. Akın lideri akına katılmadan önce bir [Takım taşı] ile bütün üyeleri kendi yanına ışınlayabilir.


Akını dağıtmak/terketmek Bir akını dağıtmak veya terketmek için akının bilgi penceresindeki ok tuşunu kullanman gerekir.

Akın listesi: Akın lideri olarak akınını liste üzerinden katılıma açabilirsin. Bunun için akın listesini (K) aç ve [Grup olarak başvur]a tıkla. Akınını aynı şekilde her zaman listeden geri çekebilirsin. Eğer bir akın grubu arayışı içindeysen, öncelikle listeden bir takım seç. [Takım üyesi ol] üzerine tıklayarak bu gruba katılabilirsin.