Kontrol

Genel haraket: Fare sol tuşu ile yere tıklaman halinde karakterin haraket edecektir. Sol tuş ile bir NPC üzerine çift tıklaman halinde karakter ona doğru haraket eder. Bir haritadan diğerine haraket etmek için yerde ışıldayan daireleri takip etmen yeterli.

Mini harita üzerinde haraket: Mini haritanın üzerine sol tuşla tıklaman halinde karakterini haraket ettirebilirsin. Böylece hızlı bir şekilde haritanın bir ucundan diğer ucuna ilerleyebilirsin. Senin kendi pozisyonun bir kılıç ile işaretlenir. Kılıcın ucu bakılan yönü gösterir. Çerçeveli kırmızı daireler harita çıkışlarını , çerçevesiz olan tek kırmızı daire seçtiğin hedefi gösterir. Mor renkli kareler NPClerin bulunduğu yerleri ,koyu yeşil çekirdekli açık yeşil daireler ise harita patron yaratıklarını gösterir. Bunların yakınına yalnız başına gitmemelisin!

Brincil saldırı

Bir yaratığın üzerine çift tıklama halinde veya [Boşluk tuşu]na basılması halinde bir yaratığa ana silahınla sldırabilirsin.

İkinci saldırı

Bir düşmanı hedefine aldıktan sonra ikinci silahınla saldırmak için gösterge düşmanın üzerindeyken sağ ve sol fare tuşlarına aynı anda yada Z tuşuna bas.

Yakınlaştırma

Farenin üzerindeki tekerleği çevirerek görüntüyü yaklaştırabilirsin. Tekerleğim üzerine basarak kameranın perspektifini tekrar geri çevirebilirsin.

Ekran Döndürme

Perspektifi değiştirmek için farenin sağ tuşuna basılı tut ve istediğin doğrultuya doğru haraket ettir.