Meslek değiştirme

Açıklama

Başlangıçta her oyuncu maceracı olarak başlar. 15. savaş seviyesi ve 20. meslek seviyesine ulaştığı zaman mesleğini değiştirebileri ve böylece bir savaş çeşidi doğrultusunda uzmanlaşabilir. Eğer gerel seviyeye ulaşılırsa sunucu penceresinde "Nosvillede meslek değişimi için başvuru yapabilirsin" yazısı belirir. Bundan sonra Nosvillede danışman Mimi ve Alveus limanı pazar yerinde Lucia aracılığı ile mesleğini değiştirebilirsin. Böylece kılıç savaşçısı, okçu veya büyücü mesleklerinden birini seçebilirsin. Eğer bir oyuncu mesleğini değiştirmek istiyorsa NPC ile konuşmadan önce zırhını çıkartmalı. ("Sadece gezgin" işareti bulunan bütün teçhizat parçaları). Meslek değişiminden sonra seçilen mesleğe göre uygun teçhizat parçaları otomatik olarak tekrar giyilir.

Sınıflara giriş: Kendilerine göre avantaj ve dezavantajları bulunan 3 sınıf arasında karar verebilirsin. Daha sonra bu sınıflar detaylı anlatılacak. Sana en çok hitap eden sınıfa karar ver.


Kılıç savaşçıları Ölümcül kılıçlarla donanmış bu savaşçı onur ve adalet için savaşır. Bu savaşçılar hem yakın hem de uzak dövüş sanatları ile donanmıştır ve elementlerin güçlerini de kullanabilir. Yüksek savunma özellikleri ve inanılmaz yaşama arzusu ile aynı anda birçok düşmana karşı savaşabilir.


Okçular Bir tilki gibi hızlı ve bir kartalın gözleri kadar keskin gözlere sahip olan okçular doğanın kanunları adına savaşırlar. Her ne kadar soğuk kanlı ve mesafeli görünseler de ,sonsuz bilgiye sahiptir olmalarına rağmen son derece alçak gönüllüdürler. Atalarından aldıkları asırlık bilgiler il doğanın enerjisini ve zehirleri kullanmayı çok iyi bilirler. Yakın ve uzak dövüş silahlarının hepsini inanılmaz bir keskinlikle kullanabilirler.


Büyücüler Bir büyücü insanların ufkunu, hatta belki de başka boyut ve dünyalarda görebilir. Doğanın kanunlarını çok iyi tanır ve onlara rahatlıkla hükmedebilir. Buna ek olarak sıcakkanlı ve yardımseverdir. Bu yüzden çok sayıda büyü puanına sahiptir. Büyücüler çarpıcı büyü saldırıları ve birisini iyileştirip veya lanetleyebileceği gizemli silahları kullanır.